شرایط و قوانین

قوانین و مقررات استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد ذیل را جهت استفاده  از خدمات سازگار شکه به دقت ملاحظه فرمایید :
ورود کاربران به وب ‌سایت سازگار شبکه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به منزله ،  پذیرفتن شرایط و قوانین  و خدمات سازگار شبکه است. توجه داشته باشید که ثبت نام و عضویت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سازگارشبکه از سوی کاربر می باشد..

قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول سازکار شبکه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، در سازگار شبکه تغیراتی داشته باشد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .طرفین کاربری : • سازگار شبکه یک بازار مجازی  ، تخصصی در زمینه محصولات بازار کامپیوتر می باشد که کالاهای اصلی را در ر اختیار کاربران قرار میدهند. دفتر اصلی سازگار شبکه در  تهران، بالاتر از میدان ونک ولی عصر ( عج )، بلوار میرداماد ساختمان پاساژ پایتخت پلاک 257 می باشد.

 • کاربر مصرف کننده : هر فردی که در سایت آی تی بازار به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری دارد .
 • مسدود کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت موقت بسته می شود .
 • بلوکــه کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت کامل و دائمی مسدود می شود .
 • تعهــدات عمــومی کاربران : مسئولیت اطلاعات و تصاویر درج شده در پروفایل کاربران ( کاربر معمولی و کاربر فروشنده ) بصورت مستقیم بر عهده ثبت نام کننده می باشد.
 • تعهــدات کاربر فــــروشنـده : جهت حفظ و ارتقا رضایتمندی خریداران و سایر فروشندگان در حوزه قیمت کالاها، کاربر فروشنده موظف است در قیمت گذاری کالاهای خود، ضمن درج قیمت رقابتی و منصفانه، به گونه


 • مدت توافقنامه :
  این توافقنامه از زمانی که کاربر در سایت سازگار شبکه عضو می شود شروع شده و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می گردد .
  شرایط عمومی :
 • اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 • در صورتیکه سازگار شبکه احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای سازگار شبکه  ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط سازگار شبکه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.
 • سازگار شبکه در رد و یا قبول مشتری آزاد است و می تواند قبل از نمایش و یا در زمان نمایش ، همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که موارد کاربر یا خریدار خلاف قوانین جاری کشور باشد حساب کاربر نیز مسدود و بلوکه خواهد شد و هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این سازگار شبکه است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر پرداخت و یا استرداد کند .
 • این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .
 • فروشگاه ها و شرکت های عضو سازگار شبکه موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
 • سازگار شبکه مجری تبلیغات اینترنتی بصورت تخصصی در سایت  می باشد و هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها و همچنین ارسال کالا و یا دریافت وجه فی مابین فروشندگان و خریداران ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه های تبلیغ کرده در سایت را نیز نمی پذیرد ولی در صورت بروز مشکل حداکثر تلاش و همکاری خود را جهت حل اختلاف بوجود آمده کمافی السابق انجام می دهد.
 • تمامی نظرات نمایش داده شده در سازگار شبکه توسط کاربران درج می شود و سازگار شبکه پس از رویت و کنترل عدم تداخل با قوانین موضوعه تجارت اینترنتی  نظرات را جهت نمایش تائید می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد و مثبت یا منفی بودن نظرات مشتریان در مورد برندها یا گارانتی ها و... تجربیات شخصی ایشان می باشد.
 • لازم به ذکر می باشد که تنها اطلاعاتی از سازگار شبکه حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد.
 • کاربران سایت چه صاحبان فروشگاه جه کاربران عادی و خریداران هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد.
 • کاربران سایت آگاهی دارند که سازگار شبکه می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.
 • سازگار شبکه در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.
 • سازگار شبکه در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

جدیدترین موضوعات بلاگ
چگونه پس از فراموش کردن رمز یا الگوی گوشی قفل آن را باز کنیم

چگونه پس از فراموش کردن رمز یا الگوی گوشی قفل آن را باز کنیم

Sazgar 2018/01/30 12:00:39 0
چگونه پس از فراموش کردن رمز یا الگوی گوشی قفل آن را باز کنیمبهترین گزینه: Android Device Manager (برای اندروید 2.3 و بالاتر) این ساده‎ترين و بهترین رو...
ادامه مطلب
افزایش سرعت ویندوز 10

افزایش سرعت ویندوز 10

Sazgar 2018/01/24 13:49:55 0
 افزایش سرعت ویندوز10 در این جا ما ۸ روش را به شما پیشنهاد میدهیم که بدون خرج کردن ریالی بتوانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید. هشدار: همیشه باید ش...
ادامه مطلب
معرفی مکان به نقشه گوگل

معرفی مکان به نقشه گوگل

Sazgar 2018/01/16 16:47:31 0
معرفی مکان به نقشه گوگلاضافه کردن مکان جدید به گوگل مپ اصلا کار سختی نیست. برای انجام این کار ابتدا اپلیکیشن Google Maps را در گوشی خود اجرا کنید.آیکو...
ادامه مطلب
تغییر فونت در تلگرام

تغییر فونت در تلگرام

Sazgar 2018/01/16 15:36:01 0
 مرحله اولابتدا آیدی ربات (fontpbot@) را در قسمت سرچ تلگرامتان جست‌و‌جو کنید تا ربات را پیدا کنید.مرحله دومپس از ورود به ربات در قسمت پایین صفحه بر رو...
ادامه مطلب
وظیفه Car Play در گوشی اپل

وظیفه Car Play در گوشی اپل

sazgarr 2017/11/30 13:30:54 0
سیستم‌هایی مانند CarPlay شرکت اپل یا «Android Auto» شرکت گوگل مطمئنا در آینده نزدیک در سیستم‌های کامپیوتری خودروها انقلاب ایجاد خواهند کرد و تجربه ران...
ادامه مطلب
فریب فیس آدی آیفون 10

فریب فیس آدی آیفون 10

sazgarr 2017/11/30 11:46:15 0
فریب دادن سیستم تشخیص چهره آیفون 10 یا همان «فیس‌آیدی» هیچگاه کار ساده‌ای نیست اما نتایج تحقیقات یک گروه از محققان فعال در زمینه امنیت اسمارت‌فون‌ها ن...
ادامه مطلب
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.