تجهیزات فیبر پلنت Planet

تجهیزات فیبر پلنت Planet

نمایش:
مرتب کردن براساس:

انتقال تصویر فیبرنوری پلنت VF-102S15-KIT

مدیا کانورتور پلنت مدل VF-102S15-KIT• Video and Data over fiber transmission• 8 bit Video Signa..

تماس بگیرید

تبدیل POE به فیبر نوری پلنت FTP-802S15

Optical Fiber Media Converter Planet  FTP-802S15مبدل شبکه به فیبر نوری 1 ماژول فیبر نوری Sing..

تماس بگیرید

تبدیل POE به فیبر نوری پلنت IGTP-805AT

Media converter Planet  IGTP-805ATمبدل شبکه به فیبر نوری 1 ماژول فیبر نوری SFP1 پورت شبکه ..

تماس بگیرید

تبدیل شبکه به RS232 پلنت ICS-100

Serial to Ethernet Converter ICS-100RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter(Could be Installed..

تماس بگیرید

تبدیل فیبرنوری FX به RS232 پلنت ICS-102

Media converter Planet  ICS-102RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (MM, 2KM) Conv..

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سینگل مد SFP پلنت MFB-F40

MFB-F40 ماژول فیبر نوری پلنت کانکتور LC Single-mode برد مسافتی 40Km ماژول 100MbpsSingle Mod..

تماس بگیرید

پاور ماژول فیبر نوری پلنت MC-RPS130

130W Redudant Power Supply, 100-240VAC (Could beInstalled ON MC-1610MR)پاور ماژول فیبرنوری Planetپلن..

تماس بگیرید

پاور ماژول فیبرنوری پلنت MC-RPS48

پاور ماژول فیبرنوری Planetپلنت DC -48V Redudant برای MC-1610MRRedudant Power Supply, DC -48V for MC-..

تماس بگیرید

کانور تور فیبرنوری پلنتFT-806B20

Planet FT-806B20 Fast Ethernet MediaConverter10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directionalFiber Co..

تماس بگیرید

کانورتور فیبر نوری 15 پورت پلنت MC-1500R

کانورتور فیبر نوری 15 پورت پلنت MC-1500R15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Op..

تماس بگیرید

کانورتور فیبر نوری 15 پورت پلنت MC-1500

Media Converter Chassis MC-150015-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option..

تماس بگیرید

کانورتور فیبر نوری پلنت FT-801

مدیا کانورتور Planet FT-801Protocol IEEE 802.3, 10BASE-TIEEE 802.3u, 100BASE-TXIEEE 802.3u, 100BASE..

تماس بگیرید

کانورتور فیبر نوری پلنت FT-802S15

Planet Optical Fiber Media Converter FT-802S1510/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fib..

تماس بگیرید

تجهیزات, فیبر, پلنت, Planet, نوری
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.