شرایط و قوانین

قوانین و مقررات استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد ذیل را جهت استفاده  از خدمات سازگار شکه به دقت ملاحظه فرمایید :
ورود کاربران به وب ‌سایت سازگار شبکه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به منزله ،  پذیرفتن شرایط و قوانین  و خدمات سازگار شبکه است. توجه داشته باشید که ثبت نام و عضویت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سازگارشبکه از سوی کاربر می باشد..

قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول سازکار شبکه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، در سازگار شبکه تغیراتی داشته باشد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .طرفین کاربری : • سازگار شبکه یک بازار مجازی  ، تخصصی در زمینه محصولات بازار کامپیوتر می باشد که کالاهای اصلی را در ر اختیار کاربران قرار میدهند. دفتر اصلی سازگار شبکه در  تهران، بالاتر از میدان ونک ولی عصر ( عج )، بلوار میرداماد ساختمان پاساژ پایتخت پلاک 257 می باشد.

 • کاربر مصرف کننده : هر فردی که در سایت آی تی بازار به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری دارد .
 • مسدود کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت موقت بسته می شود .
 • بلوکــه کردن حساب کاربری : حساب کاربری بصورت کامل و دائمی مسدود می شود .
 • تعهــدات عمــومی کاربران : مسئولیت اطلاعات و تصاویر درج شده در پروفایل کاربران ( کاربر معمولی و کاربر فروشنده ) بصورت مستقیم بر عهده ثبت نام کننده می باشد.
 • تعهــدات کاربر فــــروشنـده : جهت حفظ و ارتقا رضایتمندی خریداران و سایر فروشندگان در حوزه قیمت کالاها، کاربر فروشنده موظف است در قیمت گذاری کالاهای خود، ضمن درج قیمت رقابتی و منصفانه، به گونه


 • مدت توافقنامه :
  این توافقنامه از زمانی که کاربر در سایت سازگار شبکه عضو می شود شروع شده و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می گردد .
  شرایط عمومی :
 • اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 • در صورتیکه سازگار شبکه احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای سازگار شبکه  ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط سازگار شبکه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.
 • سازگار شبکه در رد و یا قبول مشتری آزاد است و می تواند قبل از نمایش و یا در زمان نمایش ، همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در مواردی که موارد کاربر یا خریدار خلاف قوانین جاری کشور باشد حساب کاربر نیز مسدود و بلوکه خواهد شد و هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این سازگار شبکه است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر پرداخت و یا استرداد کند .
 • این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .
 • فروشگاه ها و شرکت های عضو سازگار شبکه موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
 • سازگار شبکه مجری تبلیغات اینترنتی بصورت تخصصی در سایت  می باشد و هیچگونه دخالتی در روند کارکرد فروشگاه ها و همچنین ارسال کالا و یا دریافت وجه فی مابین فروشندگان و خریداران ندارد و متعاقبا هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد فروشگاه های تبلیغ کرده در سایت را نیز نمی پذیرد ولی در صورت بروز مشکل حداکثر تلاش و همکاری خود را جهت حل اختلاف بوجود آمده کمافی السابق انجام می دهد.
 • تمامی نظرات نمایش داده شده در سازگار شبکه توسط کاربران درج می شود و سازگار شبکه پس از رویت و کنترل عدم تداخل با قوانین موضوعه تجارت اینترنتی  نظرات را جهت نمایش تائید می نماید و هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد و مثبت یا منفی بودن نظرات مشتریان در مورد برندها یا گارانتی ها و... تجربیات شخصی ایشان می باشد.
 • لازم به ذکر می باشد که تنها اطلاعاتی از سازگار شبکه حذف می شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد.
 • کاربران سایت چه صاحبان فروشگاه جه کاربران عادی و خریداران هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد.
 • کاربران سایت آگاهی دارند که سازگار شبکه می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.
 • سازگار شبکه در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.
 • سازگار شبکه در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

جدیدترین موضوعات بلاگ
راه اندازی سوئیچ سیسکو

راه اندازی سوئیچ سیسکو

sazgarr 2018/10/25 15:16:27 0
User vs. Privileged ModeUser Mode با علامت " < " بعد از اسم سوییچ نشان داده می شود . در این محیط شما می‌توانید تنظیمات سوییچ را مشاهده کنید اما اجازه ...
ادامه مطلب
آموزش نصب مودم دی لینک D-Link

آموزش نصب مودم دی لینک D-Link

sazgarr 2018/10/01 12:58:39 0
  آموزش نصب مودم دی دی لینک D-Linkامروزه با پشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات، نیاز به شبکه های ارتباطی در زندگی اجتماعی بسیار محسوس است.برای اتصال به ش...
ادامه مطلب
جدا کردن سرور ها از یکدیگر

جدا کردن سرور ها از یکدیگر

sazgarr 2018/09/12 14:39:38 0
جدا کردن سرور ها از یکدیگراگر بتوانید یک اتاق کوچک را به صورت اختصاصی برای استقرار رک و تجهیزات سرور و شبکه قرار دهید، مزیت های زیادی خواهد داشت .سرور...
ادامه مطلب
واحد اندازه گیری رک

واحد اندازه گیری رک

sazgarr 2018/09/12 13:28:24 0
واحد اندازه گیری رک    واحد اندازه گیری رک ها (RU) یا به طور ساده (U) است که در زبان فارسی (یونیت) گفته میشود.هر یونیت یا U برابر 1.75 اینچ 44.45 میلی...
ادامه مطلب
سوئیچ 2960XR و 2960X

سوئیچ 2960XR و 2960X

sazgarr 2018/05/31 16:01:13 0
     سوئیچ 2960XRو2960X سویئچ  مدل 2960X  سری جدید سوییئچ های 2960 سیسکو میباشد که داری بیشترین میزان استفاده در دنیا به عنوان یک سوئیچ Access. جایگزی...
ادامه مطلب
معرفي کاربدي ترين نرم افزارهاي شبکه ايي مايکروسافت

معرفي کاربدي ترين نرم افزارهاي شبکه ايي مايکروسافت

sazgarr 2018/05/31 13:46:25 0
معرفي کاربدي ترين نرم افزارهاي شبکه ايي مايکروسافت Exchange Serverاين نرم افزار براي يک ميل سرور استفاده ميشود براي دريافت و ارسال داخل و خارج شرکت هم...
ادامه مطلب
تفاوت های VDSL و ADSL

تفاوت های VDSL و ADSL

sazgarr 2018/05/24 13:55:07 0
  VDSL و ADSL تفاوت های ADSL چیست ؟خط مشترک دیجیتال نامتقارن (Asymmetric Digital Subscriber Line) که به اختصار ADSL نامیده می‌‌شود شامل یک خط تلفن است...
ادامه مطلب
واتس اپ به مکالمه تصویری گروهی مجهز می شود

واتس اپ به مکالمه تصویری گروهی مجهز می شود

sazgarr 2018/05/09 12:49:59 0
اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ به زودی به قابلیت مکالمه تصویری گروهی و افزودن استیکر مجهز خواهد شد شرکت فیس بوک در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان F ۸ که در ک...
ادامه مطلب
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.